کم بودن آب در بخش کشاورزی کوهدشت؛ "پزشکی قانونی" در منطقه احداث گردد

به گزارش نظام صنفی کشاورزی استان اصفهان به نقل از خبرگزاری تسنیم از کوهدشت، ، محمدرضا آزادبخت در جلسه شورای اداری شهرستان کوهدشت گفت: این شهرستان دارای ۵۵۰ شهید، هزار و ۲۰۰جانباز، ۵۷ آزاده و بیشتر از ۵ هزار رزمنده هست.

وی با بیان اینکه مردم این شهرستان با این پیشینه و تقدیم صدها شهید دِین خود را به نظام ثابت کرده‌اند، اضافه کرد: در شهرستان کوهدشت اداره تعزیرات دارای ۳ نفر نیروست که در کمال تأسف حضور غیرمستمر تعزیرات حکومتی یک خلاءای را ایجاد کرده‌ هست.

سرپرست فرمانداری کوهدشت با اشاره به قیمت‌گذاری زمین های کشاورزی رماوند بعد از احداث سد و نیروگاه سیمره، عنوان نمود: اهالی به مبالغ کارشناسی از همان روز اول اعتراض داشتند و نزدیک به ۱۰سال هست که این مبالغ در حساب سپرده مانده‌ هست.

وی با اهتمام بر اینکه اهالی این منطقه کشاورز بوده و با مشکلاتی روبه‌رو هستند، این مبالغ می‌تواند در زندگی آن‌ها اثرگذاری بسزایی را داشته باشد، گفته بود: نبود پزشکی قانونی مشکل کلیدی شهرستان کوهدشت بوده که با پیگیری‌ها زمین این اداره تهیه گردیده و درخواست داریم که پزشکی قانونی این شهرستان مستقل گردد.

 

 سرپرست فرمانداری کوهدشت با اهتمام بر اینکه شهرستان کوهدشت مشکلات اساسی‌ در اشتغال دارد، افزود: صنعتی که بتواند نیروهایی را به‌کار‌گیری کند در این شهرستان نداریم، بخش کشاورزی هم با کم بودن آب و کاهش آب‌های زیرزمینی روبه‌رو هست.

آزادبخت با بیان اینکه در این شهرستان خوش‌بختانه یک آرامشی نسبی و ثبات روانی را داشته‌ایم، گفت: در کمال تأسف افرادی بیرون از مجموعه دولت در مباحث شهرستان مداخله می‌کنند و این دخالت‌ها تاحدی که برای نظارت امور باشد، لازم هست اما بیش‌تر از آن علت بروز مشکلاتی می‌شود.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :